صد درد

مرگ با عزت نصیبمان کن

به نام خدا 

 

در دوماه اخیر , از اواخر شهریور تا همین الان بطور میانگین هفته ای یک بار یا تشییع جنازه بودیم یا مجلس ترحیم یا چهلم یا سالگرد !! 

امیدوارم بعد از زندگی با عزت , مرگ با عزت تری داشته باشیم و سکرات و غمرات موت , سوال نکیرین و فشار و وحشت قبر با شفاعت ائمه بهمون آسون گرفته بشه و در آخرت و قیامت مشمول مرحمت الهی قرار بگیریم .. ان شالله . 

زندگی در کنار مشتی طمعکار و گرگ صفت که از مدارا و یاری به همنوع و هموطن خودشون دریغ دارند و دنبال بهره کشی و بهره جویی از دیگران برای چندرغاز هستند ارزشی برام نداره ... خود زندگی هدیه الهی هستش و ارزشمنده اما در کنار این جور افراد پشیزی نمی ارزه .. ای کاش تو جامعه ای که زندگی می کنیم همه حداقل هایی از اخلاق و انسانیت رو - اگر به دین و مذهب اعتقاد ندارند - رعایت می کردند ... خیلی زندگی زیبا می شد ... ای کاش ! 

+ مجید ; ٧:٥٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۱٩ آبان ۱۳٩۳
comment نظرات ()

ماست و سیستم ایمنی بدن

به نام خدا 

در یک قاشق غذاخوری ماست تازه ، میلیونها باکتری زنده و مفید وجود دارد که به استحکام سیستم دفاع طبیعی بدن کمک می کند ، میکروبهای مفید موجود در ماست جایگزین میکروبهای مضر در بافت ها شده و همچنین ماست با فراهم کردن محیط اسیدی از رشد میکروبهای بیماریزا جلوگیری می کنه . 

مثلاً خانم هایی که به عفونتهای قارچی واژینال زیاد مبتلا می شن سعی کنند روزی یک لیوان ماست مصرف کنند چون ثابت شده بعد از شش ماه مشکلشون به نحو محسوسی کم شده . 

مصرف دولیوان ماست تازه در روز هم بعد سه چهارماه باعث ساخته شدن ماده ایمنی بخش و ضد ویروس و میکروبی بنام گاما اینترفرون می شه . 

ماست بهتره یک ساعت بعد غذای گوشتی مصرف بشه ، ماست رو به عنوان میان وعده ( اگه کاری که نیاز به هوشیاری لازم نداشته باشه مثل رانندگی قراره انجام ندیم ) هم می شه مصرف کرد . 

ماست با تقویت سیستم ایمنی بدن برای تعدیل بعضی حساسیتها ، اسهالها و سرماخوردگی هم می تونه کارساز باشه . 

می گن اگه برای تقویت سیستم دفاعی بدن هیچ کاری انجام نمی دین لااقل ماست بخورین ! 

به کسانی که زیاد آنتی بیوتیک مصرف کردن هم استفاده از یکی دو پیاله ( معادل یک لیوان ) ماست در روز رو حتما توصیه کنید چون با مصرف برخی آنتی بیوتیک ها میکروبهای مفید دستگاه گوارش از بین می رن . 

 

فرا رسیدن هزار و سیصد و هفتاد و پنجمین سالروز فاجعه محرم الحرام 61 هجری قمری را به شما و همه دوستداران امام حسین ( ع ) تسلیت و تعزیت عرض می کنم .

باشد که همه ما همچون حضرتش راه آزادگی و ایستادن در برابر جعل و تزویر و ریا بنام دین را در پیش بگیریم ولو اینکه  از سوی دغلکاران ، کاسبین دین و دنیا ، انحصارطلبان و قدرت طلبان " فتنه " و " فتنه گر " لقب بگیریم . 

 

 

+ مجید ; ۸:۳۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٧ آبان ۱۳٩۳
comment نظرات ()