به نام خدا 

 

سلام ، همون طور که قول داده بودم مثل پارسال عکس عیدی های نوروز 92 فامیل رو که هنوز کادو نشده اینجا گذاشتم ، لینک اصلی اینجاست

به هر حال اینها ثمره یک سال صرفه جویی و قناعت ما مال این روزهاست که هم باعث تحکیم وحدت و صمیمیت بین ما و بقیه خواهد شد هم اینکه نوروز رو به بهترین شکلش پاس می داریم ، یه جورایی از ثمرات مجردی ما هم محسوب می شه !! در هر صورت خدا رو شکر که بازهم توفیق چنین کاری رو پیدا کردم . 

ان شالله تا روز تحویل سال عکس کادو شده شون رو هم اینجا خواهم گذاشت . 

نوروز 76 از تلویزیون کلیپی پخش می شد با عنوان آفتاب نوبهار که من خیلی دوستش دارم و خیلی برام خاطره انگیزه ، برای همین این کلیپ رو به عنوان عیدی به شما تقدیم می کنم که امیدوارم لذت ببرید ، از اینجا گوش کنید و اگه خواستین دانلود کنید . 

یه خواهشی هم دارم و اون اینه که اگه عیددیدنی جایی رفتین هر چیز بازی رو که نخواستین بخورین ورندارین تو پیشدستی تون بذارین !! مثل شیرینی .. والله بالله فهمیدیم کلاستون بالاست !! 

همون طور که می بینید عیدی ها خیلی متنوع و برحسب نیاز و یا درخواست افراد فامیل تهیه شده ، از صندلی نماز گرفته تا قرص تقویتی چشم و پیرهن و شلوار و بیشتر هم عطر و اسپری .. امسال نسبت به پارسال چند نفر کل عید رو نیستند و به خاطر همین شاید تو تعداد عیدی ها کاهشی ملاحظه می شه . 

 راستی هر کی تونست بگه رو کارت هدیه چی نوشته شده ؟