به نام خدا

دوشنبه اول تیرماه 88

مطلب بعدی : مشخص نیست !

این روزها اون قدر حرف و حدیث و اتفاق وجود داره و پیش اومده  که فکر کنم برای اولین بار فاصله گذاشتن مطلب جدید  تو وبلاگم به دوروز کاهش پیدا کرده ! شاید اگه عمری باقی باشه بعدا هم این جوری باشه و برای تنویر افکار عمومی و جلوگیری از این خط انحرافی براه افتاده مجبور باشم هی مطلب جدید با فاصله کم بذارم ! مطلب پزشکی هم که پیشکش ! هرچقدر دوست دارم بذارم نمی شه که نمی شه !

حتی بعضی مطالب اون قدر مهم هستند که نمی تونم از حوادث روز شنبه و آتیش زدن مسجد محل مون که از همه کانال های تلویزیونی هم پخش شد و حسابی معروف شدیم هم صحبت کنم ! روز شنبه محل ما واقعا یک جنگ تمام عیار بود !

بگذریم ! تو ایام تبلیغات بعضی بدخواهان و کینه ورزان برای اینکه موج سبز تبلیغاتی رو یک حرکت کفرآمیز و مغایر با شئونات اسلامی جلوه بدن و یکی از کاندیداها رو که سید و  اولاد پیامبر ( ص )  هم هست  خراب کنند حدیثی از حضرت علی ( ع ) نقل کردند با این مضمون که یاران دجال شال ها و نمادهای سبز دارند ! به هر حال ظاهرا برای انتخابات ریاست جمهوری نفی دیگران برای اثبات خود برخلاف نظر رهبری حسابی مد شده و یکی از کاندیداهای محترم که خیلی اهل برنامه و طرح و این چیزها نیست در هر دو دوره بخوبی از این سیاست ناسالم استفاده کرده و تونسته رای مردم عوام و ناآگاه رو جلب کنه و طرفداران ایشون هم دست کمی از خودش ندارند .  

واقعا متاسفم که جامعه ما اون قدر سقوط اخلاقی کرده که بعضی ها برای خراب کردن انسانهای مومن و یه ریاست جمهوری به دخل و تصرف در حدیث معصومین ( ع ) هم متمسک شدند ! من چون چند سال پیش حدیث کامل رو تو الخرائج و الجرائح علامه قطب راوندی خونده بودم برام سخت نبود که برم و ته توی قضیه رو در بیارم .

در کتاب نجم الثاقب مرحوم حاج میرزا حسین طبرسی نوری که از کتب معتبر درباره امام زمان ( عج ) هستش و در بخشی از باب سوم کتاب چنین اومده که یکی از کارهایی که اون حضرت بعد ظهور موفورالسرور خودشون انجام می دن قتل دجال لعین هستش که از عذابهای الهی برای اهل قبله به شمار رفته .

در سوره انعام آیه 65 چنین می بینیم :  " قُل هُوَالقادرُ عَلیَ اَن یبَعثَ عَلیکُم عذاباً مِن فوقکم ... "  در تفسیر علی بن ابراهیم از امام باقر ( ع ) روایت شده که " عذاب " همون دجال هستش و هیچ پیامبری نیامد مگر آنکه ترساند مردم را از فتنه دجال .

 در کمال الدین هم از پیامبر ( ص ) روایت شده که چگونه فتنه نباشد ، با آن هیات و استعدادی که او بیرون می آید در سال قحط شدید و آفاق را سیر کند جز مکه و مدینه را . همین طور ایشان بعد از روایتی طولانی که از نافع بن عمر در الخرائج و الجرائح هم نقل شده درباره دجال چنین فرمودند : " او در حالی که سوار بر الاغی است که فاصله میان دو گوشش یک میل راه باشد خروج می کند ، بهشت و جهنم با اوست و کوهی از نان و نهری پر از آب دارد ، بیشتر پیروانش یهودی و زنان و عربهای بادیه نشین و بیابانی هستند ، او به جز مکه و مدینه و حومه آنها در همه جای زمین قدم گذاشته و وارد می شود " .

از امام صادق ( ع ) هم ( در همون نجم الثاقب ) نقل شده که خداوند تبارک و تعالی چهارده نور آفرید ، پیش از آنکه بیافریند خلق را ، به چهارده هزار سال و آن ارواح ماست . کسی پرسید : بابن رسول الله ! کیستند این چهارده تن ؟ فرمود : محمد و علی و فاطمه و حسن و حسین و ائمه از فرزندان حسین ( ع ) که آخر ایشان قائم است که برمی خیزد بعد از غیبتش و می کشد دجال را و پاک می کند زمین را از هر جور و ستمی .

اما می رسیم به حدیثی که از حضرت علی ( ع ) تحریف شد !! از نزال بن سبره روایت شده که علی ( ع ) بعد از خواندن خطبه ای سه بار فرمود : َسلونی قبل اَن تَفقَدونی ( بپرسید قبل اینکه مرا از دست بدهید ) که صعصه بن صوحان بلند شده و عرض کرد : ای امیرالمومنین ! دجال چه وقت خروج می کند ؟

حضرت فرمود : سوال شونده در این مورد از سوال کننده داناتر نیست ( یعنی فقط خدا می دونه ) ولی برای خروج او نشانه ها و علاماتی است که پشت سر هم به وقوع می پیوندند :  هنگامی که مردم نماز را بمیرانند ، امانت را ضایع ، دروغ گفتن را حلال ، ربا بخورند ، ساختمانها را بلند و محکم بسازند ، دینشان را به دنیا بفروشند .

موقعی که سفیهان بکار گرفته شوند ، با زنان مشورت شده و پیوند خویش را پاره کنند ، از هواهای نفسانی تبعیت شود و ریختن خونها سبک و بی ارزش شمرده شود ، زمانی که بردباری و حلم در میان آنها نشانه ناتوانی حساب آید ، ظلم و ستم فخر باشد ، اُمرای فاجر و وزرای ظالم و سرکردگان دانای خائن و قاریان قرآن فاسق باشند و شهادت به دروغ آشکار گردد .

اعمال زشت و گفتار بهتان آمیز و گناه و طغیان و تجاوز علنی شود ، قرآنها آراسته و زینت شود و مسجدها نقاشی و رنگ آمیزی و مناره ها بلند شود و اشرار مورد احترام و عنایت باشند و صفها  ( صفهای نماز ) درهم بسته شوند و خواهشها مختلف ، عهد و پیمان ها شکسته و وعده ای که داده شود نزدیک شود .

زنها بخاطر حرص و میل شایان به دنیا در تجارت با شوهران شرکت جویند ، صداهای فاسقان بلند گردد و کلامشان مورد توجه ( آهنگهای مبتذل ! ) ، رذل ترین و بدترین هر قوم ، بزرگ آنها شود و از شخص فاجر بخاطر ایمنی از شرش تقیه شود و دروغگو تصدیق شود و خائن امین گردد .

زنان نوازنده و خواننده آلات طرب و موسیقی بدست گرفته و نوازندگی کنند و مردم پیشینیان خود را لعنت نمایند . زنها بر زینها سوار شوند و مردان و شبیه زنان و زنان شبیه مردان شوند . شاهد بدون اینکه از او درخواست شهادت شود شهادت دهد و دیگری بخاطر حفظ احترام ( یا دوستی ) برخلاف حق شهادت دهد و فقاهت را برای غیر دین بیاموزند و کار دنیا را بر آخرت ترجیح دهند .....

در این هنگام اصبغ بن نباته ( از یاران حضرت ) برخاست و پرسید : یا امیرالمومنین ! دجال کیست ؟ حضرت فرمودند: صائدبن صائد ( صید ) است . شقی است کسی که او را تصدیق کند و سعادتمند است کسی که او را تکذیب کند . از شهری که آن را  " اصفهان "  می گویند و از روستایی که معروف به  " یهودیه "  است خروج می کند ، چشم راست ندارد و چشم دیگرش در پیشانی اوست و مانند ستاره صبح می درخشد . چیزی در چشم اوست که گویی آغشته به خون است . در بین دو چشم او کلمه کافر نوشته شده که هر باسواد و بی سوادی می تواند آن را بخواند . داخل دریاها می شود و آفتاب با او در گردش است . پیش روی او کوهی از دود است و پشت سرش کوه سفیدی است که مردم گمان می کنند طعام ( گندم ) است .

او در زمان قحطی شدیدی خروج می کند ، بر الاغی سفید رنگ ( مایل به سبز و کبود ) سوار است که هر گامش به اندازه یک میل راه است . منزل به منزل زمین را طی می کند و هز هیچ آبی نمی گذرد مگر اینکه تا روز قیامت در زمین فرو رفته و خشکیده می شود . با صدای بلند به طوری که جن و انس و شیاطین از مشرق تا مغرب صدای اورا می شنود ندا می دهد که : ای دوستان من ! به سوی من آیید ، منم آن کسی که بشر را آفریدم و اندام آنان را معتدل و متناسب ساختم و هر کسی را قدر و اندازه ای داده و هدایت می کنم ! من آن خدای بزرگ شما هستم !

دجال دشمن خدا ، دروغ می گوید ، او یک چشم دارد و غذا می خورد و در کوچه بازارها راه می رود و حال آنکه خدای عزوجل یک چشمی نیست و فنا ناپذیر است و غذا نمی خورد و در کوچه بازار راه نمی رود .

  آگاه باشید که در آن روز اکثر پیروانش زنازاده اند و چیز سبزی بردوش دارند !  ( همون قسمت تحریف شده ! ) خداوند اورا در شام در گردنه ای که معروف به گردنه افیق است ، وقتی که سه ساعت از روز جمعه برآمد به دست کسی که عیسی بن مریم پشت او نماز می گذارد ( امام زمان عج ) به هلاکت می رساند ، آگاه باشید و بدانید که بعد از آن حادثه بزرگی روی می دهد. ( الخرائج و الجرائح قطب راوندی به نقل از بحار الانوار )

خب دوستان ! خودتون اصل حدیث و روایت رو خوندین و می بینین که چطور تحریفش کرده بودند ! پر واضحه که هر تفسیر و تاویلی در صلاحیت علمای دینی هستش و خیلی وارد اینکه دجال کیه نمی شیم که خیلی نظریات بیان شده .

 اما هر انسان عاقل و باسوادی  که یکبار کامل این مطالب رو بخونه چنین برداشتی نمی کنه که این موج سبز تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری همون یاران دجال هستند ! از نظر مکانی و زمانی هم مواردی که ذکر شده جور در نمی آد و احتمالا بخصوص پاراگراف آخر در زمان نزدیک متصل به ظهور حضرت و بعد  رخ دادن بعضی علامات حتمی  بوقوع خواهد پیوست که جز خدا کسی به اون عالم نیست .

البته موج سبز ابتکار جالبی بود اما با توجه به حساسیت قشر سنتی - مذهبی و البته تندروی جامعه روی این رنگ بهتر بود تو این قضیه احتیاط می شد و به همون میرحسین که سید هم هست بسنده می شد و خیلی گزک دست کسی نمی افتاد و این طوری عزیزان مجبور به تحریف حدیث نمی شدند !  از این طرف هم تندروی هایی انجام نمی شد .

به کسانی که این کار رو کردند هشدار می دم بهتره با این سو ء استفاده های کثیف و تحریفات حتی فرمایشات معصومین ( ع ) برای اغراض سیاسی آخرتشون رو به دوروز دنیا نفروشند چون کسانی هستند که بیان بطور کامل و مستند اصل قضیه رو تبیین کنند و مانع انحراف افکار عمومی و تحریف دین و احادیث بشن ..... من بهتون قول دادم از این راه وارد بشم و این تازه اول راهه ... البته اگه عمری باقی بود .