ما بی " بصیرت " ها !!!

به نام خدا

 

اول :

 

دیشب حمید بقایی معاون اجرایی و گردشگری احمدی نژاد با قطعی شدن حکم دادگاه تجدید نظر و محکومیت به پانزده سال حبس به علت تخلفات مالی و اداری راهی زندان شد ، از یکی دوسال قبل هم که رحیمی معاون اول !! دولت احمدی نژاد تو زندانه ، چندتا پرونده دیگه هم که تو راه دارند !خود احمدی نژاد هم که دیگه کاری نمونده که نکرده باشه ! از تایید بست نشینی ! یارانش در حرم عبدالعظیم تا نامه گستاخانه به رهبری و زیر سوال بردن بالا تا پایین مملکتی که خودش حداقل ده سال توش مسئولیتهای مهم داشته !


یکی از معاونان احمدی نژاد هم که مصاحبه کرده گفته تو اون زمان 600 هزار قطعه تاریخی رو خارج کردند ! اطلاعات سپاه هم که گفته چند میلیون یورو داده بودند دست بقایی به سران کشورهای آفریقایی کمک کنه !!دم اون " با بصیرت " هایی گرم که سال 88 و قبل اون هرکی که دستی در سیاست داشت و پیش بینی این روزهای این جماعت رو می کرد با عناوینی مثل " بی بصیرت " و " فتنه گر " و ساکت فتنه و ... می کوبیدند ، واقعاً " بصیرتشون " این روزها شرمنده مون کرده !! چقدر " بی بصیرت " بودیم ما بی بصیرت ها !!!

دوم :یادتونه هفت ماه پیش در همین وبلاگ مطلبی نوشتم با عنوان " دکتر نجفی و شهرداری تهران ، آیا صَلاح است ؟ " و در اون اشاره کردم که با توجه به بیماری دکتر نجفی و سابقه سکته قلبی و احیا دادن پست سنگینی مثل شهرداری تهران به ایشون به مصلحت نیست ؟!!امروز ایشون استعفا کرد ! و شورای شهر هم پذیرفت !! حال کردین بصیرت رو ؟!! حالا بماند که واقعاً بیماری بوده یا ...._________________________________________________________________سوم :   


بعد از چند روز کش و قوس بالاخره استیضاح سه وزیر دولت انجام شد و هر سه استیضاح ناکام ماند !! و وزرای مربوطه همگی ابقا شدند چیزی که خواست استیضاح کنندگان نبود! آقای ربیعی که طبق معمول بغض کرد و ننه من غریبم بازی درآورد ، آقای آخوندی که با یه سری کلیات استیضاح کنندگان رو پیچوندو آقای حجتی که از اول هم معلوم بود استیضاحش رای نمی آره جوری که خود رئیس مجلس به هر کس که می خواست حرف بزنه و از وقت قانونیش استفاده کنه ( از جمله خود وزیر !! ) می گفت کوتاهش کنید !!


فقط این وسط اگه هر دقیقه مجلس رو 300 میلیون تومان درنظر بگیریمچیزی حدود 270 میلیارد تومان پول بیت المال هدر رفت تا این استیضاح های بی سر و ته انجام بشه و آب هم از آب تکون نخوره ! آخه مگه در دو استیضاح قبلی آقای آخوندی چه نتیجه مثبتی بدست اومده بود که این بار قرار بود حاصل بشه ؟!!
تنها نتیجه این بود که هر سه وزیر روحانی که دوتاشون وزرای ضعیفی هستند بمونند علی' برکت الله !!!!

/ 0 نظر / 86 بازدید