به دنیا بگویید بیاستد !!!

به نام خدااسفندماه ، تنها ماهی هستش که دوست دارم به دنبال خواب شبانه ، بیداری صبحی هم همراه باشه ، حالا دلایلش بماند که این روزها وقت این حرفها نیست ! فعلاً حرف از زندگی باید زد .


 اسفندماه ماهی پر از شور و نشاط و امید و زندگی و فراموشی  موقت همه فشارها و مشکلات و بی عدالتی ها و ظلم ها و غم ها .  


با اینکه خریدهای اصلی رو بعد از سیزده بدر برای عید سال بعد انجام می دم ( چون معتقدم بهترین وقت خرید دو هفته آخر فروردین ماه هستش اما یکسری خریدهای جزئی و دم دستی رو عمداً می ذارم اسفندماه و از حراجی ها بگیرم که لذت خاصی داره و از نظر اقتصادی هم بصرفه ست .خرید هم نداشته باشم همین جوری سعی می کنم بعضی شبها به خیابون برم و این همه شور و شوق و نشاط و تلاش مردم رو ببینم و لذت ببرم ... این شبها خیابونها – بویژه خیابونهای مراکز خرید – بسیار دیدنیست .


مراسم نوروز برای من بیست سالی می شه که مقوله ای جدیست ( که بعداً راجع به چرایی اون حرف خواهم زد ) ، فکر کنم که اگه روزی بخوام ازدواج کنم اون قدر که الان برای نوروز دوندگی و تلاش می کنم برای مراسم ازدواجم نکنم !!وقتی به خیابون می رم و این همه شور و شوق مردم رو می بینم باخودم آرزو می کنم که ای کاش همیشه همین جوری بود و همین الان دنیا و زمان همین جا می ایستاد ! ولی خب آرزوییست محال !این روزها زیر پوست شهر خبرهاییست ! به دنیا بگویید بیاستد !!


/ 0 نظر / 68 بازدید