هفت سال گذشت !

به نام خدا

 

صبح فردا که طلوع کنه هفت سال می شه که دیگه بابام در بین ما نیست ، اینکه در سحرگاه دوم دی 85 چه بر ما گذشت رو قبلا شرح دادم و در سالگردهای بعدی اون هم کم و بیش باقی حرفها گفته شده و حرف نگفته ای باقی نمونده .

امسال سالگرد پدرم با اربعین حسینی مصادف شده و دست برقضاسال آینده هم با شهادت امام رضا ( ع ) در یک روز خواهد بود ، بسان هر سال امسال هم فامیل رو جمع خواهیم کرد تا در روز سالگرد یادی از اون مرحوم زنده بشه و خیرات و مبراتی داده بشه ، امسال نیت ما احسان حسینی خواهد بود و رجاء واثق داریم از دستان پر برکت شهید مظلوم عاشورا ثوابی هم به روح بابا خواهد رسید ... ان شالله

صرف نظر از خانواده اشخاص مشهور هنری ، ورزشی ، سیاسی و شهدا شاید ما جزو معدود کسانی باشیم که تو این هفت ساله هر سال برای سالگرد برنامه داشتیم و حتی یک سال هم نبوده که قطع شده باشه با این تفاوت که امسال به جهت برودت هوا و یه سری مسائل دیگه فقط تو منزل برنامه داریم و به شکل جمعی سر مزار نمی ریم که همین هم موجبات نارضایتی برخی مثل خواهران اون مرحوم و البته رضایت برخی دیگه که خیلی اعتقادی به این چیزها ندارند و فقط " در لحظه " و موقع مرگ و میر جوگیر می شن و از سر و کول آدم بالا می رن شده .

از شما چه پنهون منم خودم خواست قلبیم این بود که همه سر مزار بریم چون اکثریت موافق بودن اما به جهت رعایت یه سری ملاحظات و در نظر گرفتن برودت هوا از خیرش گذشتم ، ان شالله اگه سال دیگه یه سری شرایط جور باشه مراسم مفصلی اونجا می گیرم و اگه نشد هم تا زمانی که منزل پدری هست همین برنامه امسال رو اجرا می کنیم و بعد اون هم برنامه قطع نخواهد شد اما شکل محدودتری به خودش خواهد گرفت ... این اون چیزیه که برای آینده در سر دارم و البته هم معلوم نیست خودمون چقدر زنده هستیم که بخوایم راجع به آینده دور و دورتر از حالا تصمیم بگیریم ولی چون من کلاً عادت دارم تا ته قضایا و همه جوانب و حواشی اونها رو ببینم خیلی هم عجیب نیست از حالا فکر آینده رو داشته باشم و برای موقعیت های احتمالی که پیش خواهند آمد آماده – به شرط حیات – باشم .

از همه عزیزانی هم که سالگرد بابا رو یادشون بود و من رو تو این یکی دو روزه شرمنده محبت های خودشون کردند تشکر و قدردانی می کنم ، ان شالله خدا همه رفتگان شما رو هم قرین آمرزش و رحمت خودش قرار بده ... امیدوارم خدا همه ما رو بیامرزه و پاک از این دنیا ببره . 

 

 

/ 0 نظر / 58 بازدید